Czy opłaca się zakupić olejki eteryczne doTERRA?

Olejki eteryczne doTERRA posiadają wiele zalet, którym brakuje powszechnie spotykanym produktom. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które zwracają uwagę nie tylko na walory zapachowe. Piękny aromat to nie wszystko – najważniejsze jest to, aby skład nie budził żadnych wątpliwości. Omawiane mieszanki wykonywane są wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych roślin, które posiadają niezbędne certyfikaty. Wszystkie oferowane produkty spełniają aktualnie obowiązujące normy, a bezpieczeństwo ich stosowania znajduje się na najwyższym poziomie.

Sprawdzony skład

W niemal każdej drogerii znajdziemy olejki eteryczne. Trzeba jednak mieć świadomość, że sięganie po towary niezweryfikowanych marek nie jest dobrym posunięciem. Bardzo często posiadają one w sobie szereg związków chemicznych, które negatywnie wpływają na organizm oraz otoczenie. Im więcej konserwantów, tym mniej efektywne działanie. W przypadku olejków eterycznych doTERRA możemy mieć pewność, że są one naturalne. Produkuje się je wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego. Formuły są sprawdzone, a także wielokrotnie przetestowane. Ma to bezpośredni wpływ na podwyższoną efektywność działania. W zdecydowanej większości przypadków stężenie substancji aktywnych jest na tyle wysokie, że należy rozcieńczyć mieszankę z olejkiem bazowym. Korzystnie wpływa to na wydajność produktu, co czyni zakup ekonomicznym.

Różnorodność mieszanek

Olejki doTERRA występują w tak wielu wariantach, że każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Oczywiście warto jest testować nowe zapachy, a także autorskie mieszanki, które stanowią połączenie kilku różnych olejków. Asortyment opisywanego producenta stale się rozrasta, co stanowi kolejny plus. Warto być z ofertą na bieżąco! Kolejnym atutem prezentowanych produktów jest atrakcyjna cena zakupu. Nie kosztują one majątku, a więc nie trzeba obawiać się zbyt wysokich kosztów. Nawet niewielka buteleczka jest bardzo wydajna, a więc wystarczy na długi czas. Powinny wziąć to pod uwagę osoby, które rozważnie inwestują swoją gotówkę.

Prozdrowotne działanie

Olejki doTERRA zastosowanie prozdrowotne to prawdziwa gratka dla tych, którzy w bezinwazyjny, a jednocześnie naturalny sposób chcą wzmocnić swój organizm. Atutem jest fakt, że mieszanki można stosować na wiele różnych sposobów np. podczas kąpieli lub masażu. Możliwości jest wiele, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Sporym zainteresowaniem cieszą się m.in.:

– Olejek z dzikiej pomarańczy – doskonale wpływa na stan umysłu, a także układu nerwowego. Można stosować go do oczyszczania oraz regeneracji skóry. Za jego pomocą odświeżymy pomieszczenie. Ponadto opisywane produkty sprawdzają się podczas przyprawiania potraw.
– Olejek z kadzidła – może być stosowany miejscowo na skórę w celu redukcji niedoskonałości. Produkt ten działa łagodząco na stany zapalne. Wprawia w dobry nastrój i poprawia samopoczucie.
– Olejek z mandarynki – zachwyca cytrusowym zapachem, a więc można stosować go w celu odświeżenia wnętrz. Ponadto dobroczynnie wpływa na układ pokarmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *