Jak naprawić relację z ex i do niej wrócić?

Uważasz, że rozstanie z byłą dziewczyną albo żoną było błędem? W takim przypadku możesz spróbować odbudować tę relację. Jak to zrobić? Powodzenie zależy od wielu czynników. Sprawdź, jak zwiększyć swoje szanse!

Zanim się z nią skontaktujesz

Po rozstaniu emocje mogą być bardzo wzburzone, dlatego zanim skontaktujesz się ze swoją ex, pamiętaj o tym, by dać jej czas na ochłonięcie. To będzie również bardzo dobry moment do tego, aby zastanowić się nad tym, jak naprawić relację między wami.

Gdy do zerwania doszło z Twojej winy, pamiętaj o tym, żeby dobrze przemyśleć swoją postawę. Zastanów się, co możesz w sobie zmienić, jak wzmocnić wasz związek, by następnym razem nie rozpadł się tak, jak teraz.

Jak odezwać się do byłej dziewczyny?

Jeżeli chcesz wrócić do byłej dziewczyny, nie odzywaj się do niej od razu. Jeżeli myślisz o tym, jak odzyskać kobietę, najlepiej skontaktuj się z nią po około 1-2 tygodniach od rozstania.

Na początku najlepiej postawić na niezobowiązującą rozmowę przez komunikator lub SMS, ale w końcu zachęcić ex do spotkania w cztery oczy, aby zaproponować jej wtedy odbudowanie waszej relacji.

Uważaj na te błędy!

Jeżeli chcesz powrócić do byłej, te porady pomogą Ci w zwiększeniu szansy na odbudowanie związku:
– Nie naciskaj na nią wysyłaniem wielu wiadomości, częstym dzwonieniem.
– Nie kontynuuj kłótni, która spowodowała rozpad związku.
– Zmień swoje postępowanie, gdy to ono doprowadziło do rozstania.
– W przerwie pomiędzy rozstaniem a kontaktem nie staraj się szukać pociechy w ramionach innej dziewczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *