Powrót do byłej po rozstaniu – jak do niej wrócić?

Twoja dziewczyna zerwała z Tobą? A może Ty w przypływie emocji zakończyłeś związek? Gdy uważasz, że był to błąd i nadal chcesz z nią być, w takim przypadku poznaj te porady, z którymi możesz do niej wrócić!

1. Daj jej czas

Czas leczy rany po rozstaniu. Jeżeli jednak chcesz wrócić do swojej ex dziewczyny, czas również ma bardzo duże znaczenie. Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Przede wszystkim nie odzywaj się do niej od razu po zakończeniu związku, ponieważ możesz wtedy uzyskać odwrotny efekt. Zbyt szybki i dodatkowo natarczywy kontakt może spowodować, że ona nie będzie zainteresowana powrotem. Warto zatem odezwać się dopiero po tygodniu.

2. Zachowuj się dojrzale

Rozstania zdarzały się i będą zdarzać. Aby wrócić od dziewczyny, pamiętaj o tym, aby zachowywać się w tej sytuacji dojrzale.

By zwiększyć swoje szanse na powrót, nie lamentuj, nie błagaj jej o powrót, nie zasypuj jej wiadomościami, nie dzwoń do niej stale. Udowodnij jej swoją postawą, że jesteś dojrzały, czekasz na nią, a także pokaż, że się zmieniłeś, jeżeli powodem rozstania było Twoje zachowanie.

3. Postaw na swój rozwój

W związku często zapominamy o sobie i swoich potrzebach. Po rozstaniu postaw na rozwój, by dzięki temu nie tylko zająć swój czas, ale także zwiększyć swoją atrakcyjność w jej oczach.

Zacznij podróżować, uprawiać sport, zadbaj o swój wygląd, odnów swoje hobby, spotykaj się ze znajomymi. Gdy pokażesz, że potrafisz zająć się sobą, ona może być bardziej zainteresowana powrotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *