Projekty domów warte uwagi

Przeglądając projekty domów dostępne w internecie lub w specjalistycznych magazynach, można stwierdzić, iż tak naprawdę wszystkie są do siebie bardzo podobne i ciężko znaleźć taką „perełkę”, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

1. Aktualne trendy

Projektanci wnętrz oraz magazyny wnętrzarskie od kilku lat stanowią na prostotę, styl i minimalizm. Dlatego też nawet nowoczesne projekty domów to budynki o prostych bryłach, które różnią się miedzy sobą powierzchnią oraz zastosowanymi wewnątrz rozwiązaniami. Najczęściej projektanci stawiają na duże okna, przestronne i wygodne pokoje oraz miejsca, które posłużą przechowywania drobiazgów. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. I tak np. niezwykle ciekawym projektem jest projekt uA124, przedstawiający niezwykle stylowy dom, który jest elegancki i funkcjonalny zarazem. Wymaga on jednak sporych nakładów finansowych, gdyż projektant proponuje zastosowanie w nim kosztownych, aczkolwiek sprawdzonych materiałów.

2. Ponadczasowe rozwiązanie

.
Dla tych, co marzą o mniejszym domu, aczkolwiek równie nowoczesnym projektant stworzył projekt uA70, który spokojnie może być usytuowany zarówno na zamkniętych osiedlach, jak i terenach znajdujących się pod miastem. Projekt na własną działkę przewiduje dom o metrażu 130,4 m2. Jest to wystarczająca powierzchnia, by stworzyć na niej kilka pokoi, salon, kuchnię oraz łazienkę z oddzielmy wc. Dach wykonany z ozdobnej dachówki daje niesamowity efekt, który spokojnie będzie modny nawet przez kilkadziesiąt następnych lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *