Best Western Hotel Mariacki w Katowicach

Hotel Mariacki sieci Best Western mieści się w samym centrum Katowic przy ul. Mariackiej, jednej z głównych ulic i atrakcji tego miasta. Znajdują się przy niej piękne stare kamienice oraz deptak, zachęcający do spacerów. Z hotelu mamy zaledwie 5 minut do samego rynku. Dzięki doskonałej lokalizacji Hotel Mariacki jest idealnym miejscem wypadowym do zwiedzania miasta, na zakupy, jak i konferencję czy spotkanie biznesowe. Swój unikalny klimat hotel zawdzięcza nie tylko lokalizacji, ale również samemu budynkowi. Jest to, bowiem kamienica przedwojenna, posiadająca ponad 60 – letnią tradycję hotelarską. Tak jak wiele innych hoteli Best Western, Hotel Mariacki łączy w sobie tradycyjny charakter z nowoczesnym designem.

Hotel Mariacki Katowice – niezwykły komfort i wygoda zakwaterowania

Best Western Hotel Mariacki w Katowicach posiada w swojej ofercie 46 komfortowych, w pełni wyposażonych pokoi, zapewniając tym samym 82 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje zostały urządzone w stylu nowoczesnym, a do tego posiadają praktyczne wyposażenie, dzięki czemu są one doskonałym miejsce nie tylko do wypoczynku, ale i pracy. Spełniają, zatem oczekiwania gości podróżujących w celach porywanych, jak i biznesowych, szukających odpowiedniego noclegu w Katowicach lub pobliskich miastach w Aglomeracji Śląskiej.

Sala konferencyjna w Best Western Hotel Mariacki

Do dyspozycji goście mają restaurację, bar, salę konferencyjna z powierzchnia biurową, a także hotelowy browar, w którym można skosztować lokalnie warzonego piwa. Z pewnością jest to dodatkowa atrakcja dla gości hotelowych.Sala konferencyjna idealnie nadaje się do organizacji konferencji lub szkoleń dla grupy liczącej do 50 osób. Wyposażona została w nowoczesny sprzęt i mobilny układ mebli, dzięki czemu bez problemu można przearanżować wnętrze, dostosowując je do potrzeb spotkania, stwarzając tym samym komfortowe miejsce do pracy czy nauki. Dopełnieniem całości jest wyśmienity catering, pochodzący z hotelowej restauracji.

Browar Mariacki – kuchnia regionalne w nowej odsłonie

Browar Mariacki jest to restauracja posiadająca klimatyczną antresolą i dodatkowy punkt – Bar&Cafe. W miejscu tym unosi się zapach chmielu, świeżo parzonej kawy, i domowych ciast. W restauracji tej serwowane są potrawy kuchni regionalnej, ale w nowej odsłonie, która cieszy się wysokim uznaniem wśród hotelowych gości i nie tylko.