Kto najczęściej kupuje mieszkania „pod klucz”?

Mieszkanie wykończone „pod klucz” to opcja, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Dzięki niej można kupić mieszkanie od razu gotowe do przeprowadzki. Kto najczęściej decyduje się na takie lokale?

Wykończenie „pod klucz” – czyli jakie?

Pod pojęciem standardu „pod klucz” znajduje się taka opcja wykończenia mieszkania od dewelopera, która polega na zrealizowaniu prac niezbędnych do przeprowadzki.

W ramach wykończenia „pod klucz” prowadzone są prace jak:
– pomalowanie ścian i sufitów,
– kładzenie podłóg – laminowanych, drewnianych,
– kafelkowanie – układanie płytek na podłodze,
– zamontowanie drzwi wewnętrznych,
– wykończenie łazienki.

Wykończenie mieszkania na sprzedaż mieszkań „pod klucz” prowadzone jest według różnych pakietów. Jak kupić mieszkanie w tym standardzie? Wystarczy wskazać na materiały, jakie mają być w nim wykorzystane. Można także skonsultować się z projektantem wnętrz bez opłat.

Standard popularny wśród inwestorów

Obecnie mieszkania na sprzedaż wykończone „pod klucz” są najczęściej wybierane wśród inwestorów, którzy kupują mieszkania po to, aby przeznaczyć je potem na wynajem. Wtedy nie trzeba szukać wykonawców prac i ich nadzorować.

Najlepszy wybór dla wygodnickich

Także mieszkanie w stanie „pod klucz” jest popularne wśród osób ceniących sobie komfort. Wówczas nie trzeba samemu poszukiwać materiałów oraz ekipy wykończeniowej. Także to duża oszczędność czasu potrzebnego do wykończenia nieruchomości.

Z powyższych względów jest to także popularna opcja wśród osób kupujących mieszkania w lokalizacjach oddalonych od swojego obecnego miejsca zamieszkania.

2 thoughts on “Kto najczęściej kupuje mieszkania „pod klucz”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *