Ponadczasowość wanien prostokątnych

Wanny prostokątne są nie tylko eleganckie, ale również są idealnym sposobem na stworzenie uniwersalnej i ponadczasowej aranżacji. Z ich pomocą można uzupełnić każde wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.

Wanny prostokątne posiadają odpowiednie profilowania, a co za tym idzie – gwarantują komfort w trakcie długich i relaksujących kąpieli. Są one klasyczne, a równocześnie bardzo oryginalne.

Czym wyróżniają się wanny prostokątne?

Wanny o kształcie prostokąta posiadają całkowicie gładkie ścianki, które są pionowe, bądź pochyłe. Co ważne, są wyposażone w wyprofilowania na plecy, pupę oraz łokcie. Zwykle mają one długość od 100 do 190 centymetrów, także szerokość od 70 do 120 centymetrów. Na rynku dostępne są jednak wanny o większych rozmiarach. Te o długości poniżej 140 centymetrów mają najczęściej siedziska ułatwiające branie kąpieli.

Wanny prostokątne są bardzo eleganckie, ale jednocześnie i niezawodne. Świetnie potrafią współgrać z tradycyjną aranżacją łazienki, jak również i pomieszczeniem nowoczesnym. Co więcej, istnieje również możliwość ich obudowania. Ze względu na wspomniane już rozmiary, istnieje możliwość dopasowania ich do wielkości pomieszczenia.

Wanny do łazienek małych i dużych

Warto nadmienić, że klasyczne wanny prostokątne są oferowane dla każdego pomieszczenia, bez względu na jego metraż. Wystarczy bowiem tylko i wyłącznie odpowiednio dobrać ich rozmiar. Zwykle nie zajmują one zbyt wiele miejsca. Wanny prostokątne można zamontować w łazienkach małych, a w przypadku montażu parawanów nawannowych – będą one w stanie pełnić funkcję prysznica.

Atutem wanien prostokątnych jest niewielki przedział cenowy. Mogą je Państwo zakupić już zaledwie od około 350 złotych – w zależności od ich rozmiaru oraz producenta.

Wanny prostokątne, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są dziełem
wielu znanych i cenionych producentów, takich jak Cersanit, Besco, Massi, Koło oraz Pureze. Daje to więc gwarancję najwyższej jakości oraz trwałości produktów. Zapewniamy Państwa, że wszystkie wanny prostokątne są niezwykle komfortowe oraz funkcjonalne, a także posłużą przez wiele lat bez jakichkolwiek ubytków. Posiadamy wanny w kształcie prostokąta wykonane między innymi z akrylu, kompozytu sanitarnego, konglomeratu i tym podobne.

Wszystkie wanny prostokątne znajdą Państwo na naszej stronie pod poniższym linkiem: https://tanialazienka.com/wanny-prostokatne.html. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *