Zarządzanie magazynem w małej firmie może być jeszcze łatwiejsze

Prowadzenie sprawnej gospodarki magazynowej jest trudne bez wsparcia ze strony oprogramowania WMS. Na jego wdrożeniu może zyskać także mały magazyn.

WMS – programy dla magazynów

Oprogramowanie klasy WMS (z ang. Warehouse Management System) wspiera gospodarkę magazynową przez dostarczenie szerokiej palety narzędzi obsługujących czynności związane z przyjęciem, przechowywaniem, konfekcjonowaniem i wysyłaniem towarów.

Wdrożenie programu WMS kompleksowo wspomaga pracę magazynu, a przez to pomaga w efektywnym zarządzaniu całą firmą. Dzięki niemu można nie tylko oszczędzić czas związany z prowadzeniem operacji magazynowych – redukuje on również ryzyko pomyłek, usprawnia przepływ informacji, generuje powiadomienia, statystyki i raporty. Może także udostępniać szereg dodatkowych modułów, na przykład do fakturowania, ofertowania, zamówień.

Programy magazynowe dla małych firm’

Wdrożenie oprogramowania magazynowego to szereg korzyści także w mniejszych przedsiębiorstwach. Proste w obsłudze, ale oferujące pełną gamę nowoczesnych narzędzi programy magazynowe ułatwiają codzienną pracę – także we współpracy z innym oprogramowaniem jak ERP.

LoMag to program do magazynu stworzony z myślą o potrzebach małych firm. Został wyposażony w przyjazny interfejs i oferuje wiele funkcji, automatyzując czynności odbywające się w magazynach. Współpracuje z kolektorami i czytnikami danych, drukarkami etykiet, a dzięki szerokiemu wachlarzowi modułów pozwala na wybór funkcjonalności skutecznie wspierających działalność magazynu.